neoVIDERM tonirani SPF50+ je fluid emulzija razvijena za zaštitu i sprječavanje promjena na osjetljivoj i reaktivnoj koži. Ova inovativna formula pruža vrlo visoku zaštitu od sunca (SPF 50+), uz dodatak toniranja, što je čini idealnom zamjenom za BB kremu ili puder. Namijenjena je za svakodnevnu upotrebu, posebno nakon kemijskih pilinga, IPL tretmana, tretmana za uklanjanje hiperpigmentacija, te za kožu s puno madeža i sklonošću melanomima.
- Za cjelogodišnju upotrebu
- Za ljude koji imaju lupus / vitiligo
- Kod ljudi koji su dobili opekotine od sunca, sanirali s neoViderm emulzijom, da se ne ponovi
- Za muškarce koji su ćelavi, za glavu i vrat
- Nakon kemijskog pilinga, tretmana za skidanje hiperpigmentacije, nakon korištenja IPL-a
- Nakon trajnog make-upa, japanskih obrva, puder obrva
- Kod osoba sklonih melanomima
Visoka UV zaštita: UVB (SPF 131) i UVA (53) filteri osiguravaju zaštitu od štetnih sunčevih zraka. Ultra lagana tekstura, lako upijajuća, ne ostavlja sjaj niti bijeli trag. Vodootporna formula koja pruža dugotrajnu zaštitu i udobnost.
Način primjene: Vodootporna fluid emulzija namijenjena za vanjsku upotrebu. Protresite bočicu i nježno umasirajte na izložena područja dok se potpuno ne upije. Nanijeti na kožu lica, vrata i dekoltea prije izlaska na sunce. Ponovno nanijeti, u slučaju intenzivnog znojenja i nakon dodira s vodom i sušenja.
Pakiranje: 50 ml
Stanje kože
zaštita od sunca