Eucerin Sensitive Protect SPF50+ sprej za zaštitu kože od sunca umiruje kožu i štiti od oštećenja uzrokovanih suncem. Prikladan i za atopijsku kožu. Eucerinova napredna spektralna tehnologija nudi vrlo visok faktor UVA/UVB zaštite i zaštitu od visokoenergetske vidljive svjetlosti (HEVIS). Zaštita od sunca također podržava vlastiti mehanizam obavljanja DNA kože.
Napredna spektralna tehnologija kombinira širokopojasne i fotostabilne UVA/UVB filtre za visoku UV zaštitu s likokalkonom A za neutraliziranje slobodnih radikala uzrokovanih UV i HEVIS svjetlošću. Sprej sadrži i gliciretiničnu kiselinu koja podupire vlastiti mehanizam obnavljanja DNA kože. Bez mirisa je i otporan na vodu.
Eucerin Sensitive Protect sprej za zaštitu kože od sunca SPF 50+ klinički je i dermatološki dokazano prikladan za osjetljivu, kao i kožu sklonu atopijskom dermatitisu.
Način primjene: Nanijeti obilno prije izlaganja suncu. Ponoviti nanošenje nakon kupanja ili brisanja ručnikom.
Pakiranje: 200 ml
Stanje kože
zaštita od sunca